ZVEŘEJNĚNO: 30. 4. 2021
AKTUALIZOVÁNO:

ORGANIZACE VÝUKY

• Všichni žáci se vzdělávají prezenčně podle platného rozvrhu včetně nepovinných předmětů.
  • Zpěv při výuce hudební výchovy a podobných předmětech je nadále zakázaný.
  • Tělocvik je povolený pouze ve venkovních prostorech a nemusí se při něm nosit ochrana dýchacích cest.
  • Při vzdělávání ve venkovních prostorech a dodržení vzdálenosti 2 metry mezi osobami není povinné nosit ochranu dýchacích cest.
  • O zahájení činnosti zájmových útvarů budou žáky informovat vedoucí těchto kroužků.

OCHRANNÉ POMŮCKY a TESTOVÁNÍ NA ONEMOCNĚNÍ COVID-19

• Žáci musí ve vnitřních prostorech stále nosit po celou dobu vzdělávání ochranu dýchacích cest v podobě tzv. "chirurgické roušky". Na jeden den ve škole je potřeba mít 2-3 kusy.
  • Žáci se budou testovat antigenním testem pouze jedenkrát týdně při prvním vstupu do školy v daném týdnu.
  • Další informace k testování jsou stejné jako dosud.