2022/2023   2021/2022    2020/2021     2019/2020     2018/2019     2017/2018 


Zlate kladivko 2022 Wocabee diplom 2021-06-01 pozarni ochrana ocima deti - Poslusna J.2021-05-18 pozarni ochrana ocima deti - A Sykora

Školní rok 2022/2023
3. místo v soutěži  O ZLATÉ KLADÍVKO - J. Šlégr a T. Schejbal Stáhnout
3. místo místo v okresním kole soutěže Jazykový Wocabee šampionát 2022 - 7. třída Stáhnout

 

Nahoru


  

Školní rok 2020/2021
2. místo v krajském kole soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže - J. Poslušná Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže - A. Sýkora Stáhnout
2. místo v okresním kole soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže - K. Nováková Stáhnout
3. místo v okresním kole soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže - J. Poslušná Stáhnout
3. místo v celostátním kole Školní časopis roku - za nejlepší titulku - Šotek Stáhnout
6. místo v celostátním kole Školní časopis roku, kategorie 2. stupeň ZŠ - Šotek Stáhnout
Čestné uznání v literární soutěži O cenu Ludvíka Kundery - J. Pavlisová Stáhnout
Mimořádná cena v celostátní soutěži Svět očima dětí - Z. Roušarová Stáhnout
1. místo v celostátní soutěži Svět očima dětí - R. Forhachi Stáhnout
3. místo v celostátní soutěži Svět očima dětí - T. Černecká Stáhnout
1. místo v kraji Školní časopis roku, 2. stupeň ZŠ - Šotek Stáhnout
2. místo v soutěži Malý princ - P. Herynek Stáhnout
1. místo v soutěži Malý princ - T. Košnar  Stáhnout
2. místo v soutěži Rodinná pohoda není náhoda 2020 - D. Kosáček Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - ZŠ Proseč Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - D. Soukalová Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - V. Marešová Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - J. Daněk Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - A. Ševčíková Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - T. Klímová Stáhnout
Čestné uznání v soutěži Jičín - město pohádky, Milenci od řeky - A. Stodolová Stáhnout
Dekret v soutěži Jičín - město pohádky, O čarovné vodě - F. Skalník Stáhnout
2. místo v soutěži Požární ochrana očima dětí, kategorie L3 - V. Janková Stáhnout
1. místo v soutěži Požární ochrana očima dětí, kategorie L3 - J. Pavlisová  Stáhnout
3. místo v soutěži Požární ochrana očima dětí, kategorie L1 - T. Roušar Stáhnout
1. místo v soutěži Požární ochrana očima dětí, kategorie L1 - S. Matějková Stáhnout

 Nahoru

Školní rok 2021/2022
Čestné uznání v 27. ročníku celostátní soutěže ZLATÁ TUŽKA - T. Klímová Stáhnout
Čestné uznání v 27. ročníku celostátní soutěže ZLATÁ TUŽKA - A. Macháčková Stáhnout
2. místo v celostátním kole Školní časopis roku - za nejlepší titulku - Šotek Stáhnout
10. místo v celostátním kole Školní časopis roku, kategorie 2. stupeň ZŠ - Šotek Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže - M. Novák Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže - K. Nováková Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže OVOV - D. Vanžura Stáhnout
2. místo v okresním kole soutěže OVOV - J. Poslušná Stáhnout
3. místo v okresním kole soutěže OVOV - R. Pešek Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže OVOV - A. Lacmanová Stáhnout
3. místo v okresním kole soutěže OVOV - D. Košňar Stáhnout
2. místo v okresním kole soutěže OVOV - T. Janecká Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže OVOV - družstvo Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže OVOV - K. Břeň Stáhnout
2. místo v okresním kole soutěže OVOV - J. Břeň Stáhnout
Účast v olympiádě v českém jazyce - M. Janková Stáhnout
3. místo v krajském kole soutěže OVOV - A. Lacmanová Stáhnout
3. místo v krajském kole soutěže OVOV - M. Dostál Stáhnout
3. místo v krajském kole soutěže OVOV - J. Břeň Stáhnout

 

Nahoru


Školní rok 2020/2021
2. místo v krajském kole soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže - J. Poslušná Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže - A. Sýkora Stáhnout
2. místo v okresním kole soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže - K. Nováková Stáhnout
3. místo v okresním kole soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže - J. Poslušná Stáhnout
3. místo v celostátním kole Školní časopis roku - za nejlepší titulku - Šotek Stáhnout
6. místo v celostátním kole Školní časopis roku, kategorie 2. stupeň ZŠ - Šotek Stáhnout
Čestné uznání v literární soutěži O cenu Ludvíka Kundery - J. Pavlisová Stáhnout
Mimořádná cena v celostátní soutěži Svět očima dětí - Z. Roušarová Stáhnout
1. místo v celostátní soutěži Svět očima dětí - R. Forhachi Stáhnout
3. místo v celostátní soutěži Svět očima dětí - T. Černecká Stáhnout
1. místo v kraji Školní časopis roku, 2. stupeň ZŠ - Šotek Stáhnout
2. místo v soutěži Malý princ - P. Herynek Stáhnout
1. místo v soutěži Malý princ - T. Košnar  Stáhnout
2. místo v soutěži Rodinná pohoda není náhoda 2020 - D. Kosáček Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - ZŠ Proseč Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - D. Soukalová Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - V. Marešová Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - J. Daněk Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - A. Ševčíková Stáhnout
Účast v 25. ročníku výtvarné soutěže Zaječice - T. Klímová Stáhnout
Čestné uznání v soutěži Jičín - město pohádky, Milenci od řeky - A. Stodolová Stáhnout
Dekret v soutěži Jičín - město pohádky, O čarovné vodě - F. Skalník Stáhnout
2. místo v soutěži Požární ochrana očima dětí, kategorie L3 - V. Janková Stáhnout
1. místo v soutěži Požární ochrana očima dětí, kategorie L3 - J. Pavlisová  Stáhnout
3. místo v soutěži Požární ochrana očima dětí, kategorie L1 - T. Roušar Stáhnout
1. místo v soutěži Požární ochrana očima dětí, kategorie L1 - S. Matějková Stáhnout

Nahoru


Školní rok 2019/2020
3. místo v literární soutěži O pardubický pramínek - Nina Sodomková Stáhnout
Účast v okresním kole FVTP a postup do krajského kola - N. Prokopová a Z. Roušarová Stáhnout
Účast v okresním kole FVTP a postup do krajského kola - A. Cachová a L. Poslušná Stáhnout
Účast v okresním kole FVTP a postup do krajského kola - T. Černecká a N. Schejbalová Stáhnout
3. místo v literární soutěži "O cenu Ludvíka Kundery" - Filip Skalník Stáhnout
Účast v okresním kole Soutěže v jazyce anglickém - Šimon Lustyk Stáhnout
Účast v okresním kole Soutěže v jazyce anglickém - Filip Klaus Müller Stáhnout
Účast v okresním kole Matematické olympiády - Miroslav Horníček Stáhnout
Účast v okresním kole Matematické olympiády - Veronika Janková Stáhnout
Účast v okresním kole Matematické olympiády - Ema Klesnilová Stáhnout
Účast v okresním kole Matematické olympiády - Jana Michálková Stáhnout
Účast v okresním kole Matematické olympiády - Nina Sodomková Stáhnout
Účast v okresním kole Olympiády v českém jazyce - Veronika Janková Stáhnout
Účast v okresním kole Olympiády v českém jazyce - Tereza Tobiášová Stáhnout
1. místo v krajském kole ve florbalu Čeps Cup - družstvo 1. stupně Stáhnout
1. místo v literární soutěži "Zpomal, prosím" - Tereza Černecká Stáhnout
3. místo v literární soutěži "Zpomal, prosím" - Veronika Janková Stáhnout
5. místo v okresním kole ve florbalu Skuteč - družstvo dívek Stáhnout
1. místo v zimním pětiboji OVOV - Nicole Sladkovská Stáhnout
1. místo v zimním pětiboji OVOV - Julie Poslušná Stáhnout
1. místo v zimním pětiboji OVOV - Štěpán Hromádka Stáhnout
2. místo v zimním pětiboji OVOV - Radek Pešek Stáhnout
3. místo v zimním pětiboji OVOV - Andrea Lacmanová Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže Čeps Cup - družstvo 1. stupně Stáhnout
3. místo v soutěži odborných dovedností - Milan Třasák Stáhnout
Pamětní list Stavařina je zábava - třída 9. B Stáhnout

Nahoru


Školní rok 2018/2019
1. místo v soutěži Florbalmania 2019 - týmy 1. - 5. třída Stáhnout
Účast ve výtvarné soutěži Kouzelné jaro 2019 - ZŠ a MŠ Proseč Stáhnout
Čestné uznání - výtvarná soutěž Kouzelné jaro 2019 - Anna Černecká Stáhnout
Účast v okresním kole Pythagoriády - Josef Sodomka Stáhnout
Účast v okresním kole Pythagoriády - František Odehnal Stáhnout
Účast v okresním kole Pythagoriády - Jaroslav Šlégr Stáhnout
3. místo v krajském kole OVOV - Andrej Češka Stáhnout
3. místo v krajském kole OVOV - Miloslava Janková Stáhnout
3. místo v krajském kole OVOV - Štěpán Hromádka Stáhnout
9. místo v krajském kole OVOV - družstvo Stáhnout
11. místo v soutěži Zlatý list - družstvo "Mimozemšťani" Stáhnout
6. místo v soutěži Zlatý list - družstvo "Čučoriedky" Stáhnout
3. místo v literární a výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí a mládeže - Alena Zavadilová Stáhnout
3. místo v literární a výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí a mládeže - Tereza Černecká Stáhnout
2. místo v literární a výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí a mládeže - Natálie Schejbalová Stáhnout
1. místo v literární a výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí a mládeže - Dominik Špička Stáhnout
1. místo v literární a výtvarné soutěži Požární ochrana očima dětí a mládeže - Sabina Křiklavová Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Janková Miloslava Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Janková Veronika Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Radek Pešek Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Tomáš Roušar Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - Andrej Češka Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - Štěpán Hromádka Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - Julie Poslušná Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - Jaromír Síla Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Tadeáš Trynkl Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Josef Zahradník Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - družstvo Stáhnout
Časopis roku 2019 - 3. místo v Pardubickém kraji - Šotek Stáhnout
Účast v okresním kole Biologické olympiády - Tereza Vášková Stáhnout
Účast v okresním kole Matematické olympiády - Zuzana Roušarová Stáhnout
Účast v okresním kole Matematické olympiády - Jana Michálková Stáhnout
Čestné uznání s postupem - Dětská scéna 2019, okresní kolo - Nina Sodomková Stáhnout
Účast v okresním kole recitační soutěže Dětská scéna 2019 - Nina Sodomková Stáhnout
Účast v krajském kole FVTP - Zuzana Roušarová, Kryštof Klíma Stáhnout
Účast v krajském kole FVTP - Anna Cachová, Liliana Poslušná Stáhnout
Účast v soutěži Dětská scéna 2019 - přehlídka recitátorů - Lenka Tobiášová Stáhnout
2. místo v soutěži Agyslingua 2018/2019 - Šimon Lustyk Stáhnout
Účast v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce, kategorie II. A - Šimon Lustyk Stáhnout
Účast v okresním kole FVTP a postup do krajského kola - Z. Roušarová, K. Klíma Stáhnout
Účast v okresním kole FVTP a postup do krajského kola - A. Cachová, L. Poslušná Stáhnout
Účast v okresním kole FVTP - Š. Lustyk, F. Skalník Stáhnout
Nejoblíbenější učitelka roku 2018/2019 - Mgr. Romana Pešková Stáhnout
2. místo v okresním kole Matematické olympiády - Jaroslav Šlégr Stáhnout
Účast v okresním kole Matematické olympiády - Jaroslav Šlégr Stáhnout
Účast v okresním kole Matematické olympiády - Václav Prášek Stáhnout
Účast v okresním kole Matematické olympiády - Andrea Lacmanová Stáhnout
Účast v okresním kole Olympiády v českém jazyce - Petra Kynclová Stáhnout
Účast v okresním kole Olympiády v českém jazyce - Alice Bukáčková Stáhnout
1. místo v Zimním pětiboji 2018 OVOV - Radek Pešek Stáhnout
3. místo v Zimním pětiboji 2018 OVOV - Miloslava Janková Stáhnout
1. místo v Zimním pětiboji 2018 OVOV - Veronika Janková Stáhnout
3. místo v soutěži Pardubické střípky 2018 - výtvarný projev - Nina Sodomková Stáhnout
Čestné uznání - Pardubické střípky 2018 - literární projev - Olivie Nevolová Stáhnout
Čestné uznání - Pardubické střípky 2018 - literární projev - Veronika Marková Stáhnout
Čestné uznání - Pardubické střípky 2018 - literární projev - Natalie Fridrichová Stáhnout
2. místo v okrskovém kole ve florbalu AŠSK, kategorie chlapci IV Stáhnout
2. místo v soutěži O zlaté kladívko - Štěpán Brůžek Stáhnout
2. místo v soutěži O zlaté kladívko - Patrik Chlebný Stáhnout
Zdravá pětka Stáhnout
9. místo v celostátním kole soutěže školních časopisů - Šotek Stáhnout
3. místo v Hrošiádě - kategorie starší Stáhnout
Stříbrný certifikát - Sazka olympijský víceboj Stáhnout
2. místo v soutěži školních webů sCOOL web - hodnocení odbornou porotou Stáhnout
2. místo v soutěži školních webů sCOOL web - cena veřejnosti Stáhnout
Finalista sCOOL web 2018 Stáhnout

Nahoru


Školní rok 2017/2018
1. místo Florbalmania Skuteč 2018 - tým 1. - 5. třída Stáhnout
4. místo Florbalmania Skuteč 2018 - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
1. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2018, III. A kategorie - Petr Herynek Stáhnout
1. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2018, IV. A kategorie - Adéla Stodolová Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2018, III. A kategorie - Eliška Herynková Stáhnout
2. místo v pěvecké soutěži Skutečský slavík 2018, III. A kategorie - Zuzana Roušarová Stáhnout
6. místo Florbalmania Skuteč 2018 - chlapci 6. - 9. třída Stáhnout
6. místo Florbalmania Skuteč 2018 - dívky 6. - 9. třída Stáhnout
1. místo ve hře League of Legends - tým Team Skill Pro Legends Stáhnout
2. místo v soutěži školních webů sCOOL web 2018 - hodnocení odbornou porotou Stáhnout
2. místo v soutěži školních webů sCOOL web 2018 - kategorie Cena veřejnosti Stáhnout
Účast v okresním kole soutěže Pythagoriáda - Zuzana Roušarová Stáhnout
Účast v okresním kole soutěže Pythagoriáda - Kryštof Klíma Stáhnout
3. místo v soutěži Hrošiáda, kategorie starší - družstvo  Stáhnout
4. místo v soutěži 10 dní florbalu Stáhnout
2. místo v krajském kole OVOV - Veronika Janková Stáhnout
2. místo v krajském kole OVOV - Jaromír Síla Stáhnout
2. místo v krajském kole OVOV - Štěpán Hromádka Stáhnout
3. místo v krajském kole OVOV - Radek Pešek Stáhnout
4. místo v krajském kole OVOV - družstvo Stáhnout
1. místo v soutěži Zlaté ručičky - Patrik Chlebný, Štěpán Brůžek Stáhnout
4. místo v okresním kole v minifotbalu - chlapci, kateogorie IV Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Veronika Janková Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Štěpán Hromádka Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Andrej Češka Stáhnout
1. místo v okresním kole OVOV - Julie Poslušná Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - družstvo ZŠ Proseč Stáhnout
2. místo v okresním kole OVOV - Radek Pešek Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Václav Beránek Stáhnout
3. místo v okresním kole OVOV - Tomáš Roušar Stáhnout
2. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie starší- družstvo "Animalium" Stáhnout
13. místo v krajském kole soutěže Zlatý list, kategorie starší- družstvo "Rychlí autisti" Stáhnout
Účast v okresním kole biologické olympiády, kategorie C - Tereza Vášková Stáhnout
Účast ve výtvarné soutěži Fantastické rostliny - ZŠ Proseč Stáhnout
Účast v okresním kole matematické olympiády, kategorie Z6 - Alena Zavadilová Stáhnout
Stříbrné pásmo v krajském kole přehlídky školních dětských pěveckých sborů - Prosečánek Stáhnout
Bronzové pásmo v krajském kole přehlídky školních dětských pěveckých sborů - Červánek Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie B - Filip Skalník Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie A - Tereza Macháčková Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie A - Veronika Drahošová Stáhnout
Účast v okresním kole zeměpisné olympiády, kategorie B - Tereza Černecká Stáhnout
Účast v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce, kategorie II. A - Jiří Janecký Stáhnout
Účast v okresním kole Soutěže v anglickém jazyce, kategorie II. A - Nela Doležalová Stáhnout
1. místo v okresním kole Soutěže v jazyce anglickém, kategorie I. A - Šimon Lustyk Stáhnout
Účast v okresním kole olympiády v českém jazyce - Nela Doležalová Stáhnout
Účast v okresním kole matematické olympiády, kategorie Z5 - Zuzana Roušarová Stáhnout
1. místo v Zimním pětiboji 2017 - Andrej Češka Stáhnout
1. místo v Zimním pětiboji 2017 - Veronika Janková Stáhnout
1. místo v Zimním pětiboji 2017 - Radek Pešek Stáhnout
2. místo v Zimním pětiboji 2017 - Filip Romportl Stáhnout
3. místo v Zimním pětiboji 2017 - Kristýna Mrvišová Stáhnout
3. místo v Zimním pětiboji 2017 - družstvo ZŠ Stáhnout
Čestné uznání v literární soutěži Pardubické střípky 2017, kategorie III. - Tereza Volfová Stáhnout
2. místo v okrskovém turnaji ve florbalu AŠSK, kategorie IV - chlapci 8. a 9. tříd Stáhnout
Účast v krajském kole Logické olympiády 2017 - Zuzana Roušarová Stáhnout
3. místo v XVI. Olympiádě dětí a mládeže - stolní tenis - chlapci Stáhnout
4. místo v XVI. Olympiádě dětí a mládeže - stolní tenis - dívky Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže ve stolním tenisu AŠSK, IV. kategorie - dívky Stáhnout
1. místo v okresním kole soutěže ve stolním tenisu AŠSK IV. kategorie - chlapci Stáhnout

Nahoru