Postupjícími do dalšího kola jsou....

Koncem minulého týdne se zájemci ze čtvrté až deváté třídy mohli účastnit poznávací přírodovědné soutěže. Žáci byli rozděleni do několika skupin podle tříd, na výběr bylo poznávání rostlin a minerálů nebo poznávání živočichů a minerálů. Nejlépe si na prvním stupni v poznávání rostlin vedli Lucka Klímová, Karin Rabasová, Evička Boháčová a Martin Roušar. Živočichy, které můžeme potkat v naší přírodě, poznala Lucka Klímová, Karin Rabasová, Evička Boháčová, Kačka Šplíchalová, Alička Dostálová a Martin Roušar. Všichni zmínění žáci postoupili v soutěži do regionálního kola. Z druhého stupně postupují Alena Macháčková, Dorka Soukalová, Anna Rejmanová a Lucka Zvolánková v kategorii rostliny a minerály a živočichy na regionálním kole budou poznávat Tereza Šplíchalová, Aneta Kusá, Kuba Prášek, Ly Nguyen Dieu, Sandra Schejbalová a Lenka Dvořáková. 

Okresního kola Biologické olympiády se v pondělí 22.4.2024 zúčastnili Matouš Lochman a Matyáš Novák.

FOTOGALERIE

DSC 0145

DSC 0130DSC 0136DSC 0166DSC 0174DSC 0185