Žákovský parlament ve školním roce 2018/2019

STANOVY ŽÁKOVSKÉHO PARLAMENTU

PREZENČNÍ LISTINA 2018/2019

ZÁPISY Z JEDNÁNÍ 2018/2019

Pokud se napíše email na tuto adresu, tak přijde všem aktuálním členům žákovského parlamentu.
Tuto adresu mohou využívat jak členové parlamentu mezi sebou, tak veřejnost, která chce parlamentu něco sdělit.

Žákovský parlament ve školním roce 2017/2018

ZÁPISY Z JEDNÁNÍ 2017/2018

Zápisy z jednání žákovského parlamentu
Zápis z jednání žákovského parlamentu Stáhnout