Součásti školy

Událo se

  • Rej masek v družině

    Přehlídka princezen, kočiček a legračních klaunů

  • Atlas světa s sebou!

    Okresní kolo Zeměpisné olympiády v Chrudimi

  • U lavice dítě stálo, báseň směle přednášelo...

    Školní recitační soutěž

  • Součásti školy

    Školní rok 2023/2024 - Chlapci: 136 Dívky: 122, Celkem žáků: 258

     

    SEZNAM SEŠITŮ A POMŮCEK PRO ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

    Seznam sešitů a pomůcek pro 1. stupeň ZŠ

    Seznam sešitů a pomůcek pro 2. stupeň ZŠ

     

    TřídaTřídní učitelUčebnaPočet žáků (chlapců/dívek)
    1. třída Mgr. Kateřina Jílková 4. západní  26 (15/11)
    2. třída Mgr. Hana Lacmanová 2. východní  23 (11/12)
    3. třída Mgr. Věra Stoklasová 1. západní  24 (12/12)
    4. třída Mgr. Zuzana Nováková 4. východní  20 (12/8)
    5. třída Bc. Lucie Šibravová 3.východní  22 (16/6)
           
    6. A Mgr. Petra Hospodková český jazyk  22 (10/12)
    6. B Mgr.Jana Čejková hudební výchova  22 (13/9)
    7. A Mgr. Lenka Tomášková malá sborovna  14 (5/9)
    7. B Mgr. Michaela Kadrmasová učebna jazyků  15 (8/7)
    8. A Mgr. Denisa Rychová matematika  16 (8/8)
    8. B Mgr. Andrea Boháčová přírodopis přístavba  18 (6/12)
    9. A

    Mgr. Karla Nováková

    zeměpis

     18 (11/7)

    9.B Mgr. Milena Tobiášová

    učebna jazyků přístavba

    18 (9/9)

                                                                                                                                                                                                                                                                 Chlapci: 134 Dívky: 121, Celkem: 255


     

     Školní rok 2023/2024

    TŘÍDNICKÉ INFORMACE: 

    Informace týkající se třídnických věcí najdete v dokumentu: Třídnické informace pro 1. třídu.

    Videokonference se školní psycholožkou: PŘIPOJIT SE  

     

    Předmět, skupinaVyučující
    Český jazyk Mgr. Kateřina Jílková
    Matematika Mgr. Kateřina Jílková
    Anglický jazyk Martina Nováková
    Anglický jazyk Jitka Poslušná
    Prvouka Mgr. Kateřina Jílková
    Pracovní činnosti Mgr. Kateřina Jílková
    Výtvarná výchova Mgr. Kateřina Jílková
    Hudební výchova Mgr. Kateřina Jílková
    Tělesná výchova Mgr. Kateřina Jílková
    Přípravný pěvecký sbor Mgr. Lenka Tomášková

     Školní rok 2023/2024

    TŘÍDNICKÉ INFORMACE: 

    Informace týkající se třídnických věcí najdete v dokumentu: Třídnické informace pro 2. třídu. 

    Videokonference se školní psycholožkou PŘIPOJIT

    Předmět, skupinaVyučující
    Český jazyk Mgr. Hana Lacmanová
    Matematika Mgr. Hana Lacmanová
    Anglický jazyk Martina Nováková
    Anglický jazyk Mgr. Zuzana Nováková
    Prvouka Mgr. Hana Lacmanová
    Pracovní činnosti Mgr. Hana Lacmanová
    Výtvarná výchova Mgr. Hana Lacmanová
    Hudební výchova Mgr. Hana Lacmanová
    Tělesná výchova Mgr. Hana Lacmanová
    Přípravný pěvecký sbor Mgr. Lenka Tomášková

     Školní rok 2023/2024

    TŘÍDNICKÉ INFORMACE: 

    Informace týkající se třídnických věcí najdete v dokumentu: Třídnické informace pro 3. třídu. 

    Videokonference se školní psycholožkou PŘIPOJIT

    Předmět, skupinaVyučující
    Český jazyk Mgr. Věra Stoklasová
    Matematika Mgr. Věra Stoklasová 
    Anglický jazyk Mgr. Věra Stoklasová 
    Prvouka Mgr. Zuzana Nováková
    Pracovní činnosti Mgr. Věra Stoklasová 
    Výtvarná výchova Mgr. Věra Stoklasová 
    Hudební výchova  Mgr. Věra Stoklasová 
    Tělesná výchova Mgr. Věra Stoklasová 
    Pěvecký sbor Mgr. Dagmar Smělá

     Školní rok 2023/2024

    TŘÍDNICKÉ INFORMACE: 

    Informace týkající se třídnických věcí najdete v dokumentu: Třídnické informace pro 4. třídu. 

    Videokonference se školní psycholožkou PŘIPOJIT

     

    Předmět, skupinaVyučující
    Český jazyk Mgr. Zuzana Nováková
    Matematika Mgr. Zuzana Nováková
    Anglický jazyk Mgr. Zuzana Nováková
    Anglický jazyk Martina Nováková
    Přírodověda Mgr. Andrea Boháčová
    Vlastivěda Mgr. Karla Nováková
    Hudební výchova Mgr. Dagmar Smělá
    Výtvarná výchova Mgr. Zuzana Nováková
    Pracovní činnosti Mgr. Zuzana Nováková
    Tělesná výchova Mgr. Zuzana Nováková
    Základy informatiky Samuel Mészáros
    Pěvecký sbor Mgr. Dagmar Smělá

     Školní rok 2023/2024

    TŘÍDNICKÉ INFORMACE: 

    Informace týkající se třídnických věcí najdete v dokumentu: Třídnické informace pro třídu 5. 

    Videokonference se školní psycholožkou PŘIPOJIT 

    Předmět, skupinaVyučující
    Český jazyk PaedDr. Hana Mrkosová
    Matematika PaedDr. Hana Mrkosová
    Anglický jazyk Mgr. Milena Tobiášová
    Anglický jazyk Mgr. Petr Košňar
    Přírodověda Mgr. Andrea Boháčová
    Pracovní činnosti Mgr. Denisa Rychová
    Výtvarná výchova PaedDr. Hana Mrkosová
    Hudební výchova Mgr. Dagmar Smělá
    Tělesná výchova Mgr. Karla Nováková
    Vlastivěda Mgr. Karla Nováková
    Základy informatiky Samuel Mészáros
    Pěvecký sbor Mgr. Dagmar Smělá

    Školní rok 2023/2024

    TŘÍDNICKÉ INFORMACE: 

    Informace týkající se třídnických věcí najdete v dokumentu: Třídnické informace pro 6. A.

    Videokonference se školní psycholožkou PŘIPOJIT

    Předmět, skupinaVyučující
    Český jazyk Mgr. Lenka Tomášková
    Český jazyk Bc. Lucie Šibravová
    Matematika Mgr. Jana Čejková
    Matematika Mgr. Michaela Kadrmasová
    Anglický jazyk Mgr. Petr Košňar
    Anglický jazyk Mgr. Milena Tobiášová
    Anglický jazyk Mgr. Alena Zvárová
    Přírodopis Mgr. Petra Hospodková
    Zeměpis Mgr. Karla Nováková
    Dějepis Mgr. Adéla Zvárová
    Fyzika Mgr. Petra Hospodková 
    Výchova k občanství Mgr. Petra Hospodková 
    Hudební výchova Mgr. Lenka Tomášková
    Pracovní činnosti Bc. Vladimír Roček
    Pracovní činnosti Mgr. Šárka Kovářová
    Výtvarná výchova Mgr. Petra Hospodková 
    Tělesná výchova - dívky Mgr. Romana Pešková
    Tělesná výchova - chlapci Mgr. Karla Nováková
    Sborový zpěv Mgr. Jana Pavlovičová
    Informatika Samuel Mészáros

    Školní rok 2023/2024

    TŘÍDNICKÉ INFORMACE: 

    Informace týkající se třídnických věcí najdete v dokumentu: Třídnické informace pro 6. B.

    Videokonference se školní psycholožkou PŘIPOJIT

    Předmět, skupinaVyučující
    Český jazyk Mgr. Lenka Tomášková
    Český jazyk Bc. Lucie Šibravová
    Matematika Mgr. Jana Čejková
    Matematika Mgr. Michaela Kadrmasová
    Anglický jazyk Mgr. Petr Košňar
    Anglický jazyk Mgr. Milena Tobiášová
    Anglický jazyk Mgr. Alena Zvárová
    Přírodopis Mgr. Petra Hospodková
    Zeměpis Mgr. Karla Nováková
    Dějepis Mgr. Zdeněk Pecina
    Fyzika Mgr. Petra Hospodková
    Výchova k občanství Mgr. Jana Čejková
    Hudební výchova Mgr. Jana Pavlovičová
    Pracovní činnosti Bc. Vladimír Roček
    Pracovní činnosti Mgr. Šárka Kovářová
    Výtvarná výchova Mgr. Jana Čejková 
    Tělesná výchova - dívky Mgr. Romana Pešková
    Tělesná výchova - chlapci Mgr. Karla Nováková
    Sborový zpěv Mgr. Jana Pavlovičová
    Informatika Bc. Vladimír Roček

    Školní rok 2023/2024

    TŘÍDNICKÉ INFORMACE: 

    Informace týkající se třídnických věcí najdete v dokumentu: Třídnické informace pro 7. B. 

    Videokonference se školní psycholožkou PŘIPOJIT

    Předmět, skupinaVyučující
    Český jazyk Mgr. Lenka Tomášková
    Český jazyk Mgr. Jana Pavlovičová
    Matematika Mgr. Jana Čejková
    Matematika Mgr. Michaela Kadrmasová
    Anglický jazyk   Mgr. Petr Košňar
    Anglický jazyk   Mgr. Milena Tobiášová
    Zeměpis Mgr. Andrea Boháčová
    Informatika Bc. Vladimír Roček
    Přírodopis Mgr. Andrea Boháčová
    Tělesná výchova Mgr. Romana Pešková, Petr Hromádka
    Fyzika Bc. Vladimír Roček
    Výchova k občanství Mgr. Michaela Kadrmasová
    Výtvarná výchova Mgr. Michaela Kadrmasová 
    Hudební výchova Mgr. Lenka Tomášková 
    Pracovní činnosti - chlapci Bc. Vladimír Roček
    Pracovní činnosti - dívky Mgr. Šárka Kovářová
    Dějepis Mgr. Adéla Zvárová
    Německý jazyk Mgr. Milena Tobiášová
    Ruský jazyk Mgr. Jana Pavlovičová

     Školní rok 2023/2024

    TŘÍDNICKÉ INFORMACE: 

    Informace týkající se třídnických věcí najdete v dokumentu: Třídnické informace pro 7. A . 

    Videokonference se školní psycholožkou PŘIPOJIT

    Předmět, skupinaVyučující
    Český jazyk Mgr. Lenka Tomášková
    Český jazyk Mgr. Jana Pavlovičová
    Matematika Mgr. Jana Čejková
    Matematika Mgr. Michaela Kadrmasová
    Anglický jazyk   Mgr. Petr Košňar
    Anglický jazyk   Mgr. Milena Tobiášová
    Zeměpis Mgr. Andrea Boháčová
    Informatika Bc. Vladimír Roček
    Přírodopis Mgr. Andrea Boháčová
    Tělesná výchova Mgr. Romana Pešková, Petr Hromádka
    Fyzika Bc. Vladimír Roček
    Výchova k občanství Mgr. Lenka Tomášková
    Výtvarná výchova Mgr. Lenka Tomášková 
    Hudební výchova Mgr. Lenka Tomášková 
    Pracovní činnosti - chlapci Bc. Vladimír Roček
    Pracovní činnosti - dívky Mgr. Šárka Kovářová
    Dějepis Mgr. Adéla Zvárová
    Německý jazyk Mgr. Milena Tobiášová
    Ruský jazyk Mgr. Jana Pavlovičová