24. 2. 2021 - Dobble v družině  

Poslední únorový týden se odehrál v duchu turnaje v karetní hře Dobble.

Dobble je rodinná hra zaměřená na rychlost a postřeh, která zabaví každého bez rozdílu na věk. Dobble je pět her v jedné, padesát různých symbolů, padesát pět karet, osm symbolů na kartě a každé dvě karty spolu mají společný symbol pouze jeden. Hra nabízí unikátní zábavu, kdy hráči hledají na kartách dva stejné symboly.

Turnaje se zúčastnilo jedenáct hráčů, kteří mezi sebou odehráli mnoho napínavých zápasů. Zápasy dvojic, kontrolované rozhodčími, jejichž rolí se ujali vrstevníci, kteří v ten moment měli volno, nám naplnily poslední týden před opětovným uzavřením školy.

V turnaji zvítězila Julie Roušarová. Další účastníci: Káťa Šplíchalová, Šarlota Chlubnová, Péťa Džbánek, Matěj Kusý, Ondra Prokop, Matěj Kočvara, Florian Polák, David Tomášek, Tereza Kusá a Nikolas Paldus.

Jitka Jeřábková

2021 02 24 turnaj dobble

Další fotografie z turnaje ve hře Dobble (rajce.net)