26. 1. 2021 - Školní knihovna informuje o nových knihách a o své činnosti

Ve školní knihovně máme nové knížky, které nám zakoupil Spolek rodičů a přátel naší školy. Na mnohé z nich nám dali tip naši čtenáři.

Na co se můžete po návratu do školy těšit?:

Série knížek „Malá baletka“ a „Deník malého poseroutky“ je doplněn na 15 dílů každé série. „Fotbaláci“ mají v naší knihovně již 4 díly. O tyto knihy je mezi našimi čtenáři zájem. Hlavně kluci si přáli knihy o sportovcích. Snad se bude líbit další titul o Petru Čechovi a kniha o Lukáši Krpálkovi. O jiných osobnostech se dočtete v knihách „Příběhy na dobrou noc pro malé rebelky“ (1; 2) a „Příběhy pro kluky, kteří se nebojí být výjimeční“.

Do naší školní knihovny se nyní nejčastěji dostanou děti z prvního stupně, a to druháci. Využívají její prostředí k seznámení spolužáků s knihou, kterou přečetli a zapsali si do svého čtenářského deníku. Také pro tyto mladší čtenáře máme nové knižní tituly:

„Myšákova nová kamarádka“, „V ZOO není žádná nuda“, „Johana s dlouhýma nohama“, „Kuba nechce spát“, „Ať jsou velcí zase malí“, „Sísa Kyselá“, „Rošťák Oliver a korále pro mořskou vílu“, „Zlobivé pohádky“, „Kouzelná třída v ZOO“, „Kouzelná třída o Vánocích“, a „Kouzelná třída v muzeu“.

Moc se těším na to, až zase nastane běžný provoz naší knihovny.

Určitě se mezi vámi najdou další čtenáři, kteří dají tip na knihy, které by vás bavily.

Blanka Stodolová, knihovnice

2021 01 26 knihovna

Další fotografie z knihovny (rajce.net)