6. 11. 2020 - Šotek vyhrál v soutěži O nejlepší školní časopis roku

Náš školní časopis Šotek se již několik let pravidelně účastní soutěže O nejlepší školní časopis roku. Stejně tomu tak bylo i v loňském školním roce. Přestože naše pravidelné schůzky redakce přerušila karanténa a časopis jsme tvořili "dálkově" ve ztížených podmínkách, podařilo se nám všechna čísla časopisu dokončit a umístit na webové stránky naší školy. Jednotlivá měsíční vydání jsme také vytiskli a zaslali do krajského kola soutěže.

Když nám nyní přišla výsledková listina, měli jsme velký důvod k radosti – náš časopis Šotek se v krajském kole soutěže umístil na 1. místě a postupuje do kola celostátního. 

Náš velký dík patří předchozí redakci, jejíž mnozí členové nám již odešli na střední školy. Za současnou redakci slibujeme, že se budeme snažit udržet nastavenou úroveň časopisu. A vy na nás myslete a držte nám palce do celostátního kola! 

Mgr. Jana Pavlovičová

Tuto informaci a mnohé další si můžete přečíst v říjnovém vydání školního časopisu Šotek.

2020 10 sotek diplom 1 misto kraj    sotek 2020 10 m

Říjnové číslo školního časopisu Šotek

Aktuální i starší vydání školního časopisu Šotek