21. 10. 2020 - Předškoláci v našich školních dílnách

V říjnu 2020 navštívily předškolní děti z naší MŠ základní školu, aby zde pracovaly na svých výrobcích ve školních dílnách, které jsou nyní osiřelé od žáků a zejí prázdnotou.

Předškoláci si vyrobili malý model katapultu, který si v dílnách i vyzkoušeli (viz foto „soutěž o nejdelší dostřel“). Také si prohlédli prostory dílen s nářadím, stroji a vybavením. Měli možnost vyzkoušet si maketu opravdového středověkého katapultu, kterou v dílnách máme, a která byla před lety vytvořena našimi šikovnými žáky, dnes už dospěláky.

Každý předškoláček si odnesl svůj katapultík domů, což jste si nejspíš všimli během úklidu papírových kuliček všude po bytě 😊 .

Na další vyrábění v dílnách se těší paní učitelka Kotasová.

Ing. Markéta Kotasová

2020 10 21 dilnicky

Další fotografie předškoláků v dílnách (rajce.net)