30. 1. 2020 - Olympijský rok 2020 v ZŠ a MŠ Proseč - zahajovací ceremoniál

V pátek 30. 1. jsme zahájili náš roční projekt SPORT NÁS BAVÍ ... SPORTUJEME SPOLEČNĚ neboli Olympijský rok 2020 v ZŠ a MŠ Proseč. Při slavnostním ceremoniálu jsme odstartovali naše školní olympijské hry.

Každá třída si vytvořila svoji vlajku a nachystala společné třídní oblečení. Slavnostní zahájení proběhlo v tělocvičně a připomínalo oficiální zahájení olympijských her – zahrnovalo nástup jednotlivých tříd, proslovy hlavních organizátorů, vztyčení olympijské vlajky a zapálení olympijského ohně.

Žáci budou v průběhu roku soutěžit v různých sportovních disciplínách a vyzkouší si i ty méně tradiční. Těšíme se na všechny sportovce, kteří se soutěží zúčastní.

Mgr. Romana Pešková

2020 01 30 olymp zahajeni 

Foto: Eva Skalníková

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Videozáznam ze slavnostního ceremoniálu můžete zhlédnout na našem školním kanálu YouTube.