17. 1. 2020 - Turnaj v malé sálové kopané

V pátek 17. 1. 2020 jsme uspořádali turnaj v malé sálové kopané trojčlenných družstev. Do turnaje vstoupilo 8 chlapeckých a 4 dívčí týmy. Chlapci byli rozděleni do dvou skupin, kde sehráli zápasy každý s každým, a pak hráli o jednotlivá umístění.

Sledovali jsme urputné boje, při kterých padalo hodně branek. Překvapením byla účast družstva 5. třídy ve finále. Tým ve složení Jiří Fridrich, Josef Zahradník a Karel Břeň sice svůj finálový zápas prohrál, ale za celkové vystoupení zaslouží obdiv. Vítězem se stalo družstvo nejstarších kluků ve složení Filip Romportl, David Sodomka a David Janecký.

Turnaj děvčat nebyl o nic málo napínavý, než tomu bylo u chlapců. Fotbalové umění bylo často nahrazeno bojem, ale nadšení všech aktérek bylo veliké. Vítězství si odnesla děvčata Zuzana Kopecká, Tereza Janecká a Amálie Romportlová.

Mgr. Jan Stodola

 2020 01 17 salova kopana 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net