15. 1. 2020 - Velký úspěch v technohrátkách v Litomyšli

Zájemci z řad žáků 9. tříd, jmenovitě: Šimon Lustyk, Filip Skalník, Štěpán Brůžek, Tomáš Král, Natálie Šplíchalová, Sabina Zavadilová, Veronika Melšová, Anička Cachová, Michal Vávra, Kristýna Čermáková, Natálie Schejbalová, Daniel Csóka a Jan Fulík se ve středu 15. ledna zúčastnili technohrátek na Střední zahradnické a technické škole v Litomyšli.

Během celého dne plnili řadu úkolů v jednotlivých odbornostech, které se na škole studují, a na závěr luštili kvíz. Ze sedmi zúčastněných škol obsadili při řešení úkolů 1. místo a úspěšným vyluštěním závěrečného kvízu obsadili 3. místo.

Nejenže dostali ocenění organizátorů, ale také za každou soutěž vyhráli dort. Gratulujeme.

Mgr. Václav Mikulecký

2020 01 15 technohratky litomysl 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.