18. 12. 2019 - Zpomal, prosím - vyhodnocení Pardubice

Ve středu 18. 12. 2019 se v Preventivně informačním centru Krajského ředitelství policie Pardubického kraje uskutečnilo slavnostní vyhodnocení a vyhlášení výsledků výtvarné a literární soutěže „Zpomal, prosím“.

Pro nás bylo velice příjemné zjištění, že v kategorii literárních prací se mezi prvními třemi v krajském kole této soutěže umístily hned dvě naše žákyně z 9. ročníku, a to Veronika Janková získala 3. místo za báseň „Sundej nohu z plynu“ a Tereza Černecká s povídkou „Autonehoda“ obsadila dokonce 1. místo. Obě práce zároveň postoupily do celostátního kola této soutěže.

Slavnostního vyhlášení výsledků se zúčastnil také ředitel Krajského ředitelství policie Pardubického kraje plk. Mgr. Jan Ptáček, MBA, který také ceny a diplomy vítězům předával spolu s kapitánem Mgr. Jiřím Tesařem, koordinátorem prevence, a zástupkyní BESIP při Ministerstvu dopravy ČR.

Všichni vyhodnocení získali diplomy a množství drobných i cenných dárků.

Děvčatům blahopřejeme, děkujeme za vzornou reprezentaci ZŠ a MŠ Proseč a budeme jim „držet palce“ v celostátním kole.

Mgr. Zdeněk Pecina

2019 12 18 zpomal prosim liter vyhodnoceni 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.