17. 12. 2019 - Okresní kolo ve florbalu

Ve čtvrtek 17. prosince 2019 se děvčata z 5., 6. a 7. třídy vydala na turnaj ve florbalu. Na turnaji jsme sice byly nejmenší, ale i přesto se nám na něm líbilo, měly jsme totiž nejlepšího brankáře, a to Andrejku Lacmanovou.

Na turnaji jsme sice nevyhrály první místo, zato jsme vyhrály něco mnohem lepšího, a sice to, že jsme se skamarádily s jinými družstvy a navzájem jsme si potom všichni fandili, podporovali se a radili si. My jsme na tomto turnaji asi byly jako jediný tým, co běžně florbal netrénuje, a proto nad námi většina jiných týmů vítězila. Turnaj jsme si všechny zúčastněné moc užily a doufáme, že se s družstvem ze Slatiňan ještě někdy potkáme.

Zuzana Roušarová

2019 12 17 florbal okresni kolo divky 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.