8. 12. 2019 - Červánek na Zámeckém návrší v Litomyšli

O adventu se na litomyšlské Zámecké návrší slétají andělé. Svůj domov našli v místním nově zrekonstruovaném chrámu, kde návštěvníky provádějí Ježíšovým příběhem a o Vánocích stráží desítky betlémů. Z Andělské vyhlídky pak shlížejí na program Andělských adventních nedělí. Ten je plný koncertů, pohádek, světel, ohňů a provoněný gurmánskými specialitami z probíhajícího trhu.

Jsme rádi, že jsme k tomuto bohatému programu mohli letos přispět i my s Červánkem. Vystoupili jsme zde v neděli 8. prosince s naším vánočním pásmem. Vše zde bylo perfektně připraveno, takže i díky tomu se nám naše vystoupení moc povedlo. Po vystoupení nám zbyl i čas, abychom si prošli Zámecké návrší, prohlédli si výzdobu i ledacos ochutnali.

Pokud vám to vyjde, zajeďte si i vy o adventu do Litomyšle! V předvánočním období je opravdu andělsky krásná.

Za Červánek Lada Zindulková a Nina Sodomková

2019 12 08 andelska nedele 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.