12. 12. 2019 - Zimní soutěž OVOV Hlinsko

Čtvrtý ročník zimní soutěže OVOV se uskutečnil v letošním roce v Hlinsku 12. 12. 2019. V pěti disciplínách – skákání přes švihadlo, lehy-sedy, trojskok z místa, hod medicinbalem, driblink – se střetlo 11 družstev.

Náš tým ve složení Julie Poslušná, Tereza Melšová, Andrea Lacmanová, Nicole Sladkovská, Štěpán Hromádka, Radek Pešek, Milan Csóka a Tadeáš Trynkl patřil k nejmladším družstvům v soutěži. Od počátku byla vidět velká snaha o co nejlepší výsledek. Po prvních dvou disciplínách se startovní pole rozdělilo do tří výkonnostních skupin a náš tým se zařadil do boje o 4.–7. místo. Bojovnost nechyběla, nervozita si vybrala svoji daň, a tak v konečném účtování družstvo obsadilo 7. místo, i když ke čtvrtému nám chybělo pár bodů. Soutěž byla velmi vyrovnaná.

Mezi jednotlivci v jednotlivých věkových kategoriích jsme brali medaile. Julie Poslušná, Nicole Sladkovská a Štěpán Hromádka své kategorie vyhráli, Radek Pešek byl druhý a Andrea Lacmanová skončila na třetím místě. Blahopřejeme.

Do jarního okresního kola nás čeká ještě mnoho práce.

Mgr. Jan Stodola

2019 12 12 zimni ovov 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.