28. 11. 2019 - Florbal Chrudim 8. a 9. ročník

Ve čtvrtek 28. 11. 2019 se družstvo chlapců z 8. a 9. třídy zúčastnilo okrskového kola ve florbalu. Turnaj se uskutečnil v městské hale v Chrudimi. Pět družstev se střetlo systémem každý s každým.

K vidění byly krásné a napínavé boje. Naše družstvo se postupně střetlo se školou ze Skutče, ZŠ U Stadionu z Chrudimi a Gymnáziem Josefa Ressela z Chrudimi, s nimiž vždy těsně prohrálo. Naše hra nebyla špatná, ale na naších soupeřích byla vidět zkušenost, protože v jejich řadách hrálo více „profesionálních“ florbalistů. V posledním zápase proti ZŠ Školní náměstí Chrudim se projevila větší vůle po vítězství a vyhráli jsme 3 :  0. Stínem utkání bylo zranění Šimona Lustyka. V turnaji nás dále reprezentovali Daniel Nekvinda, Filip Romportl, kteří byli skutečnými tahouny družstva. V brance družstvo podržel Josef Halda. Dalšími hráči byli David Sodomka, Jan Fulík, David Janecký, Antonín Odehnal a Matyáš Novák.

Děkujeme za bezvadnou reprezentaci.

Mgr. Jan Stodola

2019 11 28 florbal chrudim 8a9 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.