19. 11. 2019 -  9. ročník na besedě  v Klubu seniorů

V úterý 19. listopadu jsme se my, žáci 9. ročníku, vydali na předem domluvenou návštěvu do Klubu seniorů. S předstihem jsme si připravili otázky, na které nás zajímaly odpovědi, např. jak se změnila doba od vašeho mládí, co bylo lepší tehdy a co teď, kam jste chodili do školy, ale také zda jste jezdili na motorce a pokud ano, tak jaké značky ta motorka byla.

Musíme říci, že seniory naše otázky nikterak nepřekvapily a odpovídali na ně pohotově a s životním nadhledem. Mít tak tuto jejich pohotovost, to by nám jedničky do „žákajdy“ jen skákaly!

Společný čas nám tu velice rychle utekl a myslíme si, že se beseda velmi vydařila. Na oplátku plánujeme zase seniory pozvat k nám na akce, které budeme pořádat my.

Nina Sodomková, Adéla Stodolová, Lada Zindulková

2019 22 19 devataci u senioru