22. 11. 2019 - Celostátní setkání školních časopisů

V pátek 22. listopadu jsme se jakožto zástupci naší redakce zúčastnili Celostátního setkání redakcí školních časopisů v Brně. Tato akce probíhala na Fakultě mediálních studií a žurnalistiky, takže jsme se ocitli přímo ve středu novinářského dění.

Ze zajímavých seminářů jsme si vybrali JOURNALISM AND HUMOUR, přednášený v angličtině - ovšem francouzskou lektorkou, takže chvílemi jsme si užili i legraci, když docházelo k různým „jazykovým“ nedorozuměním. Pak jsme absolvovali seminář Kritické myšlení, který nás skutečně velice zaujal.

No a jelikož zde probíhal zároveň multimediální den, zkusili jsme si i zavysílat v televizi.

O zážitky po celý den nebyla nouze a jsme rádi, že jsme se mohli zúčastnit...

Petr Herynek, Adéla Stodolová, Nina Sodomková, Lada Zindulková

2019 11 22 sotek brno 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.