15. 11. 2019 - Daniel Jun s violoncellistou Mikaelem Ericssonem, členem Vlachova kvarteta

V pátek 15. listopadu se v prosečské Sokolovně uskutečnil koncert nám již dobře známého vynikajícího klavíristy Daniela Juna, tentokrát s violoncellistou Mikaelem Ericssonem. Měli jsme možnost se zaposlouchat do krásných melodií, z nichž jsme některé slyšeli poprvé, ale také nás hudebníci překvapili známými filmovými melodiemi nebo proslulým Montiho čardášem, hraným ne na housle, jak bývá obvyklé, ale právě na violoncello.

A jelikož o Danielu Junovi jsme v našem časopisu psali již několikrát, tentokrát přinášíme medailonek jeho hudebního kolegy.

Natálie Schejbalová

2019 11 15 koncert jun  

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Více informací v listopadovém čísle školního časopisu Šotek.