11. 9. 2019 - Zážitkový program 6. A

Ve dnech 9. – 11. 9. 2019 jsme společně prožili tři dny v krásné přírodě uprostřed dětského tábora Barrandov v rámci seznamovacího a zážitkového pobytu Go program, který pro nás připravila paní učitelka Romana Pešková.

V pondělí nám sice počasí nepřálo, proto jsme hráli různé hry v tělocvičně základní školy a v 11 hodin jsme jeli autobusem směr tábor. Po obědě již bylo krásně, tak jsme společně prožili spoustu venkovních aktivit včetně táboráku a noční hry.

Další den jsme dopoledne strávili v lanovém parku, kde si děti vyzkoušely hrát různé týmové hry. Odpoledne pro nás připravily zajímavý program paní psycholožka Iva Košňarová s metodičkou prevence Hankou Mrkosovou. Měli jsme čas si zahrát fotbal, stolní tenis i lovit raky v řece. Na druhou noční hru se děti moc těšily.

Poslední dopoledne jsme si zastříleli z luku pod dohledem pana učitele Jana Stodoly. O jídlo a pitný režim se nám velmi dobře postarala Blanka Stodolová. Děkujeme.

2019 09 11 go 6a 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Třídní učitelka 6. A, Mgr. Veronika Roušarová