24. 9. 2019 - Naši žáci na Hrošiádě v Hrochově Týnci

V úterý 24. září se konala „Hrošiáda“ v Hrochově Týnci. Když jsme přijeli, tak jsme se přestrojili do školních dresů. Potom jsme se rozcvičili. Po rozcvičce byl nástup a šli jsme sportovat.

Byly tam tyto disciplíny: skok daleký do písku, hod granátem a kriketovým míčkem, sprint na 50 či 60 metrů. Poslední se běžela štafeta.

Na krásném čtvrtém místě se umístili žáci prvního stupně. Druhému stupni se to bohužel nepovedlo a skončili na osmém místě.

Hrošiády se zúčastnil žáci prvního stupně Jiří Fridrich, Anna Rejmanová, Lenka Tobiášová, Julie Poslušná, Tereza Melšová, Daniel Košňar, Jakub Sříteský, Josef Zahradník. Ze druhého stupně jsme byli my a deváťáci Jana Michálková, Tereza Tobiášová, Jan Fulík a Šimon Lustyk.

2019 09 24 hrosiada

Leona Křiklavová, Miloslava Janková, Štěpán Hromádka a Radek Pešek