19. 9. 2019 - Soutěž odborných dovedností ve Vysokém Mýtě

Ve čtvrtek 19. 9. 2019 se žáci obou devátých tříd zúčastnili 9. ročníku akce SKILL 2019, což je soutěž odborných dovedností studentů SOŠ v oboru dřevo, kovo a stavba ve Vysokém Mýtě.

Nejdříve jsme byli přivítáni na VOŠ a SOŠ stavební Vysoké Mýto, kde se žáci rozdělili na několik skupin a vyzkoušeli si některé odbornosti, které se na této škole vyučují. Například projektování na počítači v programu CAD, práci s GPS lokátorem při zaměřování staveb, měření parametrů vodních toků v laboratorních podmínkách. Plnění úkolů bylo bodováno, a tak žáci 9. B obsadili šesté místo a žáci 9. A obsadili velmi pěkné třetí místo.

Na vysokomýtském náměstí si žáci také vyzkoušeli některé zednické práce a práce instalatérů. Celá akce byla velmi úspěšná.

2019 09 19 skill vys myto 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Václav Mikulecký