5. 9. 2019 - Na 1. stupni i na 2. stupni se konal tradiční "Závod lesní krajinou"

Ve čtvrtek 5. září 2019 proběhla tradiční sportovní soutěž „Závod lesní krajinou během a na kole“.

Za krásného slunečného počasí odstartovali celkem 104 závodníci – 21 cyklistů a 83 běžci na známých tratích v lese za „Pánovým kopcem“.
Cyklisté absolvovali asi 7 km dlouhou terénní cestu mezi Prosečí a Posekancem. V kategorii chlapců zvítězil Tomáš Král z 9. A třídy, mezi děvčaty dojela na prvním místě Kristýna Kohoutková ze 7.třídy.

Běžci běželi na trati dlouhé asi 2 km. V jednotlivých ročnících zvítězili v 6. ročníku David a Andrea Lacmanovi, v 7. ročníku Kryštof Klíma a Miloslava Janková, v 8. ročníku Antonín Odehnal a Anežka Jánová a v 9.ročníku David Sodomka a Veronika Janková.

K pěknému zážitku z celého sportovního dopoledne přispěly i paní kuchařky naší školní jídelny, které nám servírovaly oběd přímo v lese.

Dík patří také žákům a učitelům, kteří se podíleli na organizaci závodů jako rozhodčí přímo na trati.

2019 09 05 zavod lesni krajinou 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jan Stodola