21. 5. 2019 - Žákovské parlamenty se sešly v Pardubicích

V úterý 21. května 2019 se náš žákovský parlament zúčastnil konference žákovských parlamentů Pardubického kraje, které organizoval žákovský parlament ze Základní školy Chrast.

Na setkání parlamentů v Pardubicích se každý člen z našeho parlamentu zařadil do jedné pracovní skupinky. Povídali jsme si o tom, jak to chodívá na schůzkách ostatních parlamentů z jiných škol. Vyprávěli jsme si o akcích, které jsme pro naše školy uspořádali, a tím jsme se od ostatních také inspirovali. Dále jsme ve stejných skupinkách vytvářeli plakáty, na kterých jsme shrnuli nějaké námi uspořádané akce, poté i věci, co se nám na parlamentu líbí, anebo naopak, co bychom na našich setkáních chtěli změnit.

Z celého dne jsme si odvezli mnoho nápadů, které budeme moci použít pro naši školu, a celou konferenci si celý náš parlament velmi užil.

2019 05 21 konference zak parlamenty

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Anna Cachová, 8. B