16. 5. 2019 - Krásná umístění v literární a výtvarné soutěži

I v letošním školním roce se naši žáci zapojili do literární a výtvarné soutěže Požární ochrana očima dětí. Velice nás potěšily výsledky, kterých účastníci z naší školy v této soutěži dosáhli.

Ve výtvarné oblasti se v kategorii ZS 1 umístil v okresním kole na krásném 1. místě Dominik Špička z 2. třídy. V literární části jme měli celkem čtyři soutěžní práce a všechny ve svých kategoriích také velice dobře uspěly. V kategorii L 2 se Alena Zavadilová ze 7. třídy umístila na krásném 3. místě a ve stejné kategorii Sabina Křiklavová získala dokonce 1. místo, také ona je žákyní 7. třídy.

V kategorii L 3, což jsou žáci 8. – 9. tříd, naše žákyně také velice dobře uspěly. 3. místo získala Tereza Černecká a 2. místo Natálie Schejbalová, obě děvčata jsou z třídy 8. B.

Všem jmenovaným úspěšným dětem velice blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy. Poděkování patří i dalším dětem z naší školy, které se do soutěže ve výtvarné části také zapojily.

2019 05 16 pozarni ochrana ocima deti

Mgr. Zdeněk Pecina