3. 5. 2019 - Sportovní odpoledne v naší tělocvičně

V pátek 3. 5. 2019 proběhl v naší tělocvičně turnaj v přehazované smíšených družstev. V družstvu mohou hrát vždy tři děvčata a tři chlapci. Do turnaje se přihlásilo 10 družstev. Ta byla rozdělena do dvou skupin – žáci 5. – 7. třídy a 8. a 9. třídy.

Celé odpoledne probíhaly na hřišti těžké boje a k vidění byly krásné sportovní výkony. Ve skupině mladších zvítězilo družstvo Natálie Fridrichová, Natálie Jelínková, Sabina Křiklavová, Marek Soukal, Milan Třasák a Matyáš Novák. Druhý skončil tým žáků 6. třídy a na třetím místě se umístilo druhé družstvo složené ze žáků 7. třídy. Své umění předvedli i žáci z 5. třídy, kteří sbírali především zkušenosti.Ve skupině těch starších byly zápasy velmi dramatické a žáci ukázali, že v tomto druhu sportu dosáhli značných dovedností.

V turnaji zvítězilo družstvo složené z žáků 9. třídy ve složení Alice Bukáčková, Šárka Hurychová, Kristýna Mrvišová, Andrej Češka, Jan Uličný a Jiří Janecký, kteří ve finále zdolali 15:13 družstvo učitelů. Na třetím místě skončilo družstvo 8. ročníku, čtvrté bylo druhé družstvo 9. třídy a páté skončilo kombinované družstvo 8. a 6. třídy. Všechna družstva strávila příjemné sportovní odpoledne a výkony všech zaslouží uznání.

2019 05 03 prehazovana 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jan Stodola