25. 4. 2019 - Velmi úspěšná reprezentace v okresním kole sportovní soutěže OVOV

Ve čtvrtek 25. 4. 2019 se v Hlinsku uskutečnilo okresní kolo 9. ročníku soutěže OVOV (Odznak všestrannosti olympijských vítězů). Soutěže se zúčastnilo družstvo a 14 jednotlivců.

Všichni závodníci se utkali v pěti disciplínách – trojskoku snožmo, hodu medicinbalem, skoku přes švihadlo, klicích a běhu na 1000 m (nebo v driblinku po dobu 2 min).

Družstvo nejelo na soutěž s nejvyššími ambicemi. V průběhu soutěže jsme se potýkali s velmi dobrými výkony, ale i s výkonnostními výpadky. Celkové 3. místo bylo však pro nás úžasným výsledkem. Na tomto úspěchu se podíleli Josef Jeništa, Filip Romportl, Jaromír Síla, Radek Pešek, Miloslava Janková, Sabina Křiklavová, Liliana Poslušná a Ema Klesnilová. Mezi jednotlivci si skvěle vedli a ve svých kategoriích si vybojovali medaile a někteří z nich také postup do krajského kola.

Postupující – Andrej Češka (2.), Radek Pešek (1.), Štěpán Hromádka (2.), Tomáš Roušar (1.), Veronika Janková (1.), Miloslava Janková (1.), Julie Poslušná (2.). Tadeáš Trynkl a Josef Zahradník skončili ve svých kategoriích na 3. místě.

Zda postoupí do krajského kola i družstvo si musíme počkat až budou dokončena kola ve všech okresech našeho kraje.

Čestným hostem (i když se ukázala jen na malou chvíli) byla rychlobruslařka Martina Sáblíková, rychlobruslařka Nikola Zdráhalová a jejich trenér Petr Novák. Společně jsme se s nimi vyfotografovali a máme pěknou vzpomínku.

Všem závodníkům za předvedené výkony a reprezentaci školy děkujeme.

2019 04 25 ovov okres 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Diplomy

Mgr. Jan Stodola