12. 3. 2019 - Páťáci vymýšleli, jaké muzeum jim u nás chybí

Zadání úkolu pro slohovou práci:

Představ si, že ti ministr kultury uložil, abys zřídil nové muzeum. Takové, které tu chybí. Máš za úkol vymyslet, jaké muzeum by to mělo být. Vyprávěj, co by v něm mělo být vystaveno a proč bys založil právě takové muzeum.

Muzeum sociálních sítí

Napsala: Nikola Edlmanová

Chtěla bych zde založit muzeum sociálních sítí. Byly by tam všechny sítě Facebook, Messenger, YouTube, Google a tak dál...

Muzeum by bylo z cihel. První patro by bylo o sociálních sítích. V druhém patře by byly suvenýry nějak spojené se sociálními sítěmi. A byla by tam jedna místnost, kde by se povídalo o sociální síti a o bezpečnosti na internetu a na sociálních sítích. V jiné místnosti by se mohl pro děti promítat film o sociálních sítích a o bezpečnosti na internetu.

2019 03 12 vymysli muzeum 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Veronika Roušarová