12. 3. 2019 - Cvičení na rozvoj grafomotoriky, sluchové a zrakové percepce

V úterním odpoledni 12. 3. jsme pokračovali v setkání s lektorkami Karlou Novákovou a Věrou Stoklasovou, které si připravily Zábavnou logopedii, tentokrát s podtitulem Zábavná a hravá cvičení na rozvoj grafomotoriky, sluchové a zrakové percepce. Paní učitelky měly připravené různorodé úkoly, které jsme s chutí plnili. Byla příležitost si i pohrát, prozkoumat některé pomůcky a poučit se, resp. seznámit se s literaturou věnovanou tomuto tématu. I nachystané občerstvení stálo za povšimnutí.

Děkujeme K. Novákové a V. Stoklasové za precizní přípravu, příjemné a veselé odpoledne, za hojnou účast rodičům, učitelům školy i školky. Dle reakcí účastníků besedy i odbornice na logopedii Mgr. Dany Markové setkání hodnotíme jako velice zdařilé.

2019 03 12 logopedie2 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Alena Zvárová