20. 2. 2019 - Reprezentace v okresním kole a postup do krajského kola FVTP

V úterý 20. 2. 2019 se 4 týmy z naší školy zúčastnily Festivalu vědy a techniky v Pardubicích. Soutěžily zde s čtyřmi projekty.

Projekt s názvem: „Topíme se v (mikro)plastech“ prezentovala Liliana Poslušná a Anna Cachova. Projekt: „Vitamín C“ zde představili Zuzana Roušarová a Kryštof Klíma. S projektem: „Duolingo“ vystoupili Šimon Lustyk a Filip Skalník. Na projektu: „Počasí v průběhu roku 2018“ pracovaly Tereza Netková, Petra Kynclová a Tereza Vášková.

Všichni výše jmenovaní své projekty skvěle připravili za pomoci svých vedoucích a naši školu tak vzorně reprezentovali v této náročné soutěži. Všem patří poděkování a projektům ,,Topíme se v plastech“ a ,,Vitamín C“ navíc i blahopřání, protože postoupily do krajského kola.

Do krajského kola přejeme hodně zdaru!

2019 02 20 fvtp okres

Za redakci Šotka (i za soutěžící) Zuzana Roušarová