19. 2. 2019 - První část Zábavné logopedie

V rámci projektu Škola pro všechny: Inkluze jako cesta k efektivnímu vzdělávání všech žáků dne 19. 2. proběhla první část Zábavné logopedie s lektorkami V. Stoklasovou a K. Novákovou. Paní učitelky a zároveň dyslektické asistentky předcvičovaly logopedická cvičení na doma, do školy i do školky. Všichni účastníci besedy z řad rodičů, učitelů ze školy i školky tak poctivě procvičovali motoriku mluvidel a jazyka, až je čelisti a jiné části obličeje bolely. Setkání se aktivně účastnila i odbornice na speciální pedagogiku - logopedii z PPP Pardubice – paní Mgr. D. Marková.

Děkujeme všem za hojnou účast a 12. 3. se těšíme na další pokračování Zábavné logopedie – tentokrát budeme cvičit smyslové vnímání, především zrak a sluch. Děkujeme i oběma lektorkám za přínosný a výborně sestavený program.

… a že Zábavná logopedie byla opravdu zábavná, můžete posoudit v naší fotogalerii.

2019 02 19 zabavna logopedie1

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Alena Zvárová