23. 1. 2019 Deváťáci na besedě se seniory

Od roku 1990 se každoročně 1. října slaví Mezinárodní den seniorů. Mezinárodní den seniorů je věnován našim prarodičům, babičkám a dědečkům, je to den, který ukazuje na to, že bychom si měli uvědomit, s čím se musí potýkat senioři. Jedná se o mnoho překážek a schody do obchodního domu jsou v některých případech tím nejmenším. V mládí si nikdo z nás neuvědomuje a ani nepřipouští, že jednou budeme všichni staří.

A protože v naší škole udržujeme s Klubem seniorů velmi úzký a přátelský vztah, zašli jsme se k nim podívat ve středu 23. ledna, abychom zjistili, jak se jim v novém roce daří. Dozvěděli jsme se od nich mnoho zajímavého, „vypravování“ jim jde mnohem lépe než nám.

Beseda se nám moc líbila a těšíme se na další setkání.

2019 01 23 beseda seniori 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Jan Uličný