17. 12. 2018 - Adventní kalendář v 6. a 7. třídě

V naší třídě jsme se rozhodli vytvořit si adventní kalendář s různými úkoly. Ze začátku jsme si vymýšleli úkoly sami, ale pak nám začala pomáhat i paní učitelka. Například jsme měli mít ve dvojicích svázané nohy, holky měly přijít v oblečení jako kluci a obráceně anebo jsme si měli vymyslet originální pozdrav na začátek hodiny. Úkoly se nám moc líbily.

Za 6. třídu Zuzka Roušarová

V 7. třídě jsme měli některé úkoly podobné jako šesťáci, některé jsme měli jiné, např. jsme se jeden den učili jako prvňáci, místo zvonění jsme zpívali vánoční koledy, přinesli jsme ozdoby na stromeček, natáčeli jsme videa, jak holky vidí kluky a naopak. Také jsme společně posvačili s paní učitelkou. Určitě nám tyto zábavné úkoly pomohly ukrátit čas do Vánoc.

Natálie Jelínková, Alena Zavadilová

2018 12 14 advent kalendar

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.