12. 12. 2018 - Okresní kolo v zimní soutěži OVOV

Třetího ročníku této soutěže jsme se zúčastnili ve středu 12. 12. 2018 v Hlinsku. V silně oslabené sestavě (nemoci) se pustilo šest statečných do boje s dalšími 11 týmy.

V pěti disciplínách – skákání přes švihadlo, trojskok, lehy-sedy, hod medicinbalem a driblink na dvě minuty – se sváděly urputné boje, které přinášely velmi hodnotné výkony, ale i trošku zklamání. Ani naše družstvo se nevyhnulo výkyvům v jednotlivých výkonech, a tak 5. místo družstva (věkově nejmladšího ze všech týmů) bylo spravedlivým umístěním. Mezi jednotlivci obsadila Miloslava Janková 3. místo ve své věkové kategorii, Radek Pešek a Veronika Janková své kategorie vyhráli. Dalšími členy družstva byl Josef Jeništa, Sabina Křiklavová a Leona Křiklavová.

Tuto zimní soutěž bereme jako přípravu na hlavní závody sezony – okresní a krajské finále OVOV.

2018 12 12 zimni.ovov

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jan Stodola