5. - 7. 12. 2018 - Vzdělávací program zaměřený na zdravé stravování

V prvním prosincovém týdnu se na naší škole uskutečnil již tradiční projekt Zdravá pětka. Proběhl napříč celou školou. Mladší žáci se seznamovali s pravidly zdravého stravování, poznávali ovoce, hráli hry. Pro nás starší již kromě teorie byla připravena i praxe – příprava zdravých pokrmů. Byli jsme rozděleni do skupin, každá skupina připravovala jiný pokrm. Jídelníček byl takovýto:

1. Thajská čočková polévka
2. Domácí pizza
3. Pečené jablko
4. Nápoj lásky

Původně jsme trochu pochybovali, jak nám to vše bude chutnat, ale nakonec jsme byli mile překvapeni a skutečně jsme si pochutnali. Určitě můžeme říci za všechny, že nás příprava zdravých pokrmů bavila a celý program jsme si skvěle užili.

2018 12 07 zdrava petka

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

 Marie Jeništová, Tereza Vášková