7. 11. 2018 - Krásné umístění v soutěži na ISŠT ve Vysokém Mýtě

XIX. ročníku soutěže žáků ZŠ v odborných dovednostech, která se konala na ISŠT ve Vysokém Mýtě dne 7. 11. 2018, se letos zúčastnila dvě tříčlenná družstva. Družstvo „A“ ve složení: Štěpán Brůžek, Kristýna Stejskalová a Patrik Chlebný. Družstvo „B“ ve složení Jan Májik, Zdeněk Pešek a Filip Romportl.

Úkolem soutěžících bylo vyrobit z kovového polotovaru plošný model autíčka. Byly hodnoceny hlavní rozměry výrobku, předrýsované poloměry, rozměry vypilovaných oken, povrchová úprava modelu a délkové rozměry. Bylo možné získat nejvíce 65 bodů.

Se získanými 59 body obsadil Štěpán Brůžek v soutěži jednotlivců třetí místo. Celkem se zúčastnilo soutěže 25 družstev. A v soutěži družstev obsadilo družstvo „A“ osmé místo, družstvo „B“ obsadilo třinácté místo.

2018 11 07 soutez odbor dovednosti

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Václav Mikulecký