23. 11. 2018 - Turnaj v ringu, stolní tenis

Velmi populární je na naší škole hra s dvěma kroužky - RINGY. Svědčí o tom i fakt, že do letošního turnaje se přihlásilo celkem 25 dvoučlenných a trojčlenných týmů. Bylo tedy možno rozdělit přihlášené do kategorií mladších a starších, a to u děvčat i chlapců. Velmi kvalitní boje přinesly řadu překvapení, radosti i smutku.

Mezi mladšími chlapci zvítězila dvojice Tadeáš Trynkl a Roman Forhachi. Soutěže se zúčastnila také dvě družstva z 5. třídy. Mezi mladšími děvčaty vyhrála dvojice Olivie Nevolová a Eliška Herynková. V kategorii starších brali zlaté medaile Filip Romportl a Radek Pešek a mezi děvčaty Veronika Janková a Natálie jelínková. 

Dohrána byla také soutěž stolních tenistů. Mezi 4 hráči byl nejlepší David Sodomka. Škoda jen, že v letošním roce nebylo vyhlášeno okresní kolo této soutěže. 

2018 11 23 ringo 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jan Stodola