28. 11. 2018 - Turnaj ve florbalu

Měsíc listopad byl věnován dvěma sportům – florbalu a ringu.

Turnaj ve florbalu je tradičně přípravou na okrsková kola v tomto sportu. V kategorii chlapců nastoupilo 5 čtyřčlenných družstev a v kategorii dívek čtyři čtyřčlenná družstva. Mezi kluky s přehledem zvítězilo družstvo ve složení Andrej Češka, Daniel Nekvinda (brankář, který za celý turnaj nedostal gól), Jan Uličný a David Sodomka. Mezi děvčaty byl boj o první místo daleko dramatičtější a v posledním zápase o svém prvenství rozhodla děvčata z 8. třídy – Veronika Janková, Lili Poslušná, Nina Sodomková a Lada Zindulková.

Družstva dívek i chlapců se také zúčastnila okrskových kol v tomto druhu sportu. Děvčata skončila na čtvrtém místě a chlapci v obou věkových kategoriích obsadili vždy 2. místa, což je pěkný úspěch, který bohužel neznamená postup do dalšího kola. Konkurence je velká.

2018 11 02 florbal 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jan Stodola