9. 11. 2018 - Autosalon na ISŠT ve Vysokém Mýtě

V pátek 9. 11. 2018 jsme se my osmáci jeli podívat na ISŠT do Vysokého Mýta. Právě tam totiž probíhal autosalon. Paní učitelka nás zde mile přivítala a sdělila nám základní věci o této škole. Poté předala slovo žákyni druhého ročníku, která studuje obor autolakýrnice. Ta nám pověděla, jak je na této škole spokojená.

Jako první jsme si mohli prohlédnout stánky s produkty různých firem. Dále zde probíhala velká výstava aut, jak luxusních současných, tak historických. Měli jsme možnost vyzkoušet si simulace nárazu a mnoho dalšího. Venku byly zemědělské stroje, na které jsme si mohli i vylézt. Někteří z nás vyzkoušeli i rychlou jízdu autem. Mimo automobily a zemědělské stroje jsme si mohli vyzkoušet např. i dojení krávy.

Vše tu bylo pro nás velmi zajímavé a přínosné, obzvláště pro ty, kteří zde chtějí v budoucnu studovat. Moc se nám tu líbilo.

2018 11 09 autosalon

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Jana Michálková