2. 11. 2018 - Projekt pro 1. stupeň

Žáci 9. třídy, kteří chodí na konverzaci v anglickém jazyce, si připravili halloweenské aktivity pro žáky z prvního stupně. V sedmi skupinách (pátou třídu jsme rozdělili na dvě skupiny) si děti vyzkoušely různé činnosti, např. zdobily perníčky, tančily, skládaly obrázky, luštily křížovky atd.

Děkuji všem žákům z deváté třídy, kteří program vymysleli a pečlivě připravili. Velkou pomocí se jim již tradičně staly interaktivní tabule. Je ale důležité, že měli připraveny i aktivity, při kterých děti musely „pracovat rukama“. Pochvalu jsem slyšel i od mých kolegyň, učitelek z 1. stupně. Doufám, že se páteční dopoledne vydařilo a že si ho všichni užili. Po skončení deváťáci vzorně uvedli třídy do pořádku.

2018 11 02 halloween 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

 

Mgr. Petr Košňar