5. - 7. 9. 2018 - Šesťáci se účastnili stmelovacího GO programu

Zážitky:

Cestu na Goučko jsme zahájili jízdou v autobusu. Ta se nám úplně nevydařila, protože jsme všichni hrozně křičeli a z toho pak byli naštvaní i jiní lidé. Nejlepší z jízdy autobusem bylo to, že mně, Nelče a Míle dal Patrik lízátka. Autobus dojel do Předhradí a odtamtud jsme šli pěšky. Ale ještě předtím jsme se museli samozřejmě stavit v obchodě. Skoro všichni si koupili nanuka, protože bylo velké horko. Slízali jsme si nanuky a vyšli jsme směrem do Barrandova.

Cestou jsme hráli hry, například kolíčkovanou nebo slepého hada. Dorazili jsme do Barrandova, hodně utahaní a znavení. Všichni dostali chatku, jedině naše čtveřice ne. Museli jsme jít za panem správcem, aby nám chatku odemkl. Po obědě jsme se tam nastěhovali. Měli jsme chatku číslo 13, bylo v ní oproti venku krásně chladno. Myslím si, že to byla nejlepší chatka, kterou jsme mohli dostat.

Poté byl polední klid. No, u nás v chatce úplně tak klid nebyl, protože k nám pořád lezli kluci a ťukali na dveře. Po poledním klidu jsme hráli hru pašeráci. Ta nás hodně bavila a nejlepší na ní bylo, že naše skupina vyhrála. Po hře jsme měli volno, a pak, jelikož naše třída zlobila, jsme neměli noční hru a šli jsme spát. Ráno, když jsme se probudili, asi pět sekund potom vrazil do dveří Pepa Skalický a zařval „vstávat!“ A my jsme se hned začali převlékat. Pak přišla ještě paní učitelka, aby se ujistila, že jsme vstali. Hned potom byla snídaně. Přes den jsme hráli další hry. Dopoledne přišla paní psycholožka s paní učitelkou Mrkosovou a s nimi jsme také hráli hry. Po svačině jsme šli do lanového parku. Odpoledne jsme hráli fotbal a ten mě bavil nejvíc. Další den jsme uklidili a sbalili si a šli jsme zpět do Proseče. Goučko mě moc bavilo.

Zuzana Roušarová

Noční hra

Druhý večer jsme šli do klubovny a čekali jsme, až bude větší tma, abychom mohli hrát noční hru. Každý tým si měl vymyslet jméno a vyrobit čelenky z krepáku. Paní učitelka mezitím rozmísťovala stanoviště na hru. Když přišla paní učitelka, začala si postupně brát týmy na start. Týmy se jmenovaly: Sekáči, Buchty, Best tým, Cikáni, Podlaha a Yellow Ninja. Každý tým startoval po 3 minutách. My jsme startovaly páté. Bylo 8 úkolů. První úkol byl lehký, měli jsme si dát 3 věci naruby. Ty ostatní úkoly si už nepamatuji. Když jsme doběhly do cíle, skoro všichni už tam byli, jen Buchty tam ještě nebyly. Potom až Buchty doběhly, jsme šli do chatek spát. 

Tereza Zvolánková 

2018 09 07 go program

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.