11. 6. 2018 - Úspěch v pěvecké soutěži

Měsíc červen je pro naše zpěváky nejen znamením závěrečného koncertu, ale také soutěže Skutečský slavík. Tentokrát se soutěž konala v pondělí 11. června a jednalo se o její již 17. ročník. Přihlášeno bylo 102 soutěžících v 6 věkových kategoriích. I my jsme jako již tradičně vyslali své sólisty. Za 1. stupeň se zúčastnili Petr Herynek, Eliška Herynková a Zuzana Roušarová, za 2. stupeň Adéla Stodolová a Adéla Jetmarová.

I přes velkou konkurenci se nám podařilo zabodovat a umístili jsme se takto:

1. místo: Petr Herynek, Adéla Stodolová

2. místo: Eliška Herynková, Zuzana Roušarová

3. místo: Adéla Jetmarová

Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme hodně dalších úspěchů.

2018 06 16 skutec slavik 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jana Pavlovičová