8. 6. 2018 - Koncert pěveckých sborů

Již tradiční závěrečný koncert našich pěveckých sborů se konal v prosečské Sokolovně v pátek 8. června. Nejdříve proběhl dopoledne, kdy si vystoupení malých i větších zpěváků mohli poslechnout především jejich spolužáci a páni učitelé. Odpoledne již Sokolovnu zaplnili rodiče, babičky, dědečkové a další rodinní příslušníci.

Mohli si poslechnout repertoár všech tří pěveckých sborů - Žluťásků pod vedením p. uč. Lenky Kvapilové, Prosečánku pod vedením p. uč. Dagmar Smělé a Červánku pod vedením p. uč. Jany Pavlovičové. Na hudební nástroje doprovázely p. Kristýna Řebíčková, sl. Michaela Ondráčková, sl. Veronika Lettlová, Adéla Stodolová a Tereza Vášková.
Všechny sbory předvedly to nejlepší, co za školní rok nacvičily, a byly odměněny zaslouženým potleskem. Celý den proběhl v příjemné atmosféře, všem se nám v krásně vyzdobené Sokolovně moc líbilo. 

 2018 06 08 zaverecny koncert

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Za pěvecké sbory Nina Sodomková