23. 5. 2018 - Beseda o nemoci AIDS

Ve středu 23. května jsme na naší škole měli možnost opakovaně přivítat pana Tomáše Řeháka. Kazatel sboru Apoštolské církve v Hlinsku a ředitel křesťanské organizace ABATOP zabývající se péčí a vzděláváním a školením v oblasti AIDS, sexu, lásce a věrnosti a zdravého životního stylu u nás uspořádal besedu na téma „O nemoci AIDS, sexu, lásce a věrnosti“ pro žáky 8. a 9. ročníku. S osobitým přístupem člověka, který rozdává kolem sebe lásku, přednášel o lásce, o úctě k druhým, o sebeovládání a především o snížení rizikového chování mladých lidí. Přednáška byla doplněna o vlastní zkušenosti z práce s nemocnými lidmi a obrázky lidí nemocných AIDS. 

Přednáška měla velký úspěch a určitě pro nás byla velice poučná, i když smutná.

2018 05 23 aids beseda 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Tereza Kopecká, Nela Doležalová