22. 5. 2018 - Úspěšná reprezentace naší školy a postup do republikového finále

V úterý 22. 5. 2018 se za krásného teplého počasí na stadionu v Moravské Třebové uskutečnilo krajské kolo OVOV. Naše družstvo se spolu s 15 nejlepšími týmy Pardubického kraje utkalo v přímém souboji o postup do republikového finále. Disciplíny leh-sed v průběhu 2 minut, hod míčkem, běh na 60 metrů, shyby na šikmé lavičce po dobu 2 minut, skok do dálky a běh na 1000 metrů šly v rychlém sledu za sebou, takže nebyl čas ani na delší odpočinek, ani na sledování, jak si vedou soupeři. Úspěšně zvládnuté disciplíny se střídaly s těmi méně zvládnutými, takže výsledky byly nejasné až do samého konce.

Výsledky jednotlivců byly trošku podle očekávání – Veronika Janková skončila ve své kategorii na 2. místě a postoupila do republikového finále této soutěže, které se uskuteční v září. Jaromír Síla a Štěpán Hromádka skončili také druzí, ale bohužel nepostupují. Radek Pešek končil na třetím místě. Vynikající výkony podal také Andrej Češka v nejsilněji obsazené kategorii, ale na postup to nestačilo.

V prestižní soutěži družstev jsme se umístili těsně pod stupni vítězů na čtvrtém místě. Při současné výkonnosti našich závodníků je to maximum.
Všem závodníkům, kteří se podíleli na úspěšné reprezentaci naší školy děkujeme.

2018 05 22 ovov kraj 

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Mgr. Jan Stodola