23. 2. 2018 - Okresní kola vědomostních soutěží

V lednu a únoru se konala v Chrudimi v domě dětí okresní kola vědomostních soutěží. Některých z nich se zúčastnili také naši žáci.

24. ledna se do Chrudimi vydala Zuzka Roušarová. Čekalo na ni počítání, protože jela na matematickou olympiádu. Dalším obvyklým předmětem je český jazyk. Na olympiádě v tomto jazyce byla 29. ledna Nela Doležalová. A zkusila si to za dva týdny, 14. 2., také v angličtině. Nebyla z naší školy jediná. Jeli také kluci, Jirka Janecký a Šimon Lustyk. Druhý jmenovaný vyhrál svoji kategorii 7. tříd. Tato kategorie nemá, bohužel, krajské kolo. Jirka byl v kategorii osmých tříd 4., čímž se stal druhým náhradníkem našeho okresu pro krajské kolo ve své kategorii.

Zástupci šestých a sedmých tříd se 20. února vypravili na zeměpisnou olympiádu. Byli to Filip Skalník, Tereza Černecká, Tereza Macháčková a Veronika Drahošová.

Všem děkujeme za reprezentaci školy, našim úspěšným angličtinářům blahopřejeme k úspěchu.

2018 02 23 souteze okres

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Blanka Stodolová