23. 2. 2018 - Turnaj tříd v přehazované

V pátek 23. 2. 2018 proběhl v naší tělocvičně turnaj tříd v přehazované – jednodušší obdoby volejbalu. Ke klání se dostavilo 5 družstev – vždy po jednom družstvu z každého ročníku a kombinované družstvo učitelů, žáků a přátel školy.

Boje o body byly od počátku velmi tvrdé. Ve skupině starších a zkušenějších se vzájemně utkali žáci 8. třídy, 9. třídy a kombinované družstvo. V systému hry každý s každým se často stane, že všechna družstva jednou prohrají a jednou vyhrají. Tak se stalo i v našem turnaji a muselo se počítat skóre. Zvítězilo kombinované družstvo (Tereza Vášková, Iva Šafránková, Romana Pešková, Mirek Dvořák, Petr Košňar, Jan Stodola) před družstvem žáků 9. třídy (Eliška Nekvindová, Lucie Lacmanová, Natálie Rychová, Pavel Soukal, Tobiáš Svoboda, Jakub Hledík). Na třetím místě se umístilo družstvo žáků 8. třídy (Šárka Hurychová, Alice Bukáčková, Kristýna Mrvišová, Andrej Češka, Václav Beránek, Jiří Janecký).

Mezi mladšími se střetla družstva 7. třídy (Liliana Poslušná, Veronika Janková, Andrea Tulachová, Filip Romportl, David Sodomka, Josef Kvapil) s družstvem žáků 6. třídy Veronika Drahošová, Alena Zavadilová, Natálie Jelínková, František Odehnal, Marek Soukal, Michal Čech). Družstva spolu sehrála dva zápasy, které oba vyhráli sedmáci.

V přípravném zápase pak ještě 8. třída porazila družstvo žáků 7. třídy.

Sportovní odpoledne se vydařilo, všichni byli unaveni a vlastně zvítězili všichni, kteří si přišli zasportovat.

2018 02 27 prehazovana

Mgr. Jan Stodola