4. - 10. 2. 2018 - Na horách

I v letošním roce se naši žáci účastnili lyžařského výcviku. Své zážitky nám popsala Tereza Netková.

V týdnu od 4. února jsem se opět zúčastnila lyžařského zájezdu do Branné v Jeseníkách. V neděli jsme se sešli u školy. Okolo 14. hodiny jsme zamávali svým drahým rodičům a vyjeli... Dojeli jsme do Branné. Nejdřív jsme jeli na sjezdovku dát si lyže do lyžárny a jeli jsme na hotel Kolštejn. Navečeřeli jsme se a šli jsme do klubovny, kde jsme hráli různé hry. I další dny byly zajímavé. Každé ráno nás budil někdo jiný z učitelů. Měli jsme náročný, ale bezvadný sportovní program. Ve středu jsme šli na bowling. V pátek jsme měli zábavu, která se protáhla do 00.00 hodin.

V sobotu jsme vyjeli v 9.00 hodin, zamávali jsme paní kuchařce a číšnici Andrejce a jeli jsme zpět domů do Proseče.

Tento lyžák se mi moc líbil, nejen proto, že to byl můj poslední vzhledem k tomu, že už jsem v osmičce a deváťáci už nejezdí, ale hlavně proto, že tam byla bezva zábava a legrace a byli jsme prima parta.

2018 02 07 lyzak

Další fotografie si můžete prohlédnout na rajce.net.

Tereza Netková