12. 1. 2018 - Závody ve skoku vysokém

Další tradiční závod našeho sportovního kalendáře – skok vysoký – proběhl v pátek 12. 1. 2018.

Závodů se zúčastnili chlapci a dívky z 2. stupně naší školy a dva žáci 5. třídy. Za účasti 6 dívek a 14 chlapců se v naší tělocvičně rozpoutala skvělá sportovní podívaná.

Po dvouhodinovém boji vzešli vítězové. Mezi děvčaty zvítězila Alice Bukáčková (8. třída) výkonem 125 cm před Terezou Volfovou a Denisou Šlégrovou (obě 8. třída), obě výkon 120 cm.

Vítězem kategorie chlapců se stal Pavel Soukal (9. třída) velmi solidním výkonem 155 cm, na druhém místě skončil Mirek Dvořák (9. třída) – 145 cm a třetí skončil výkonem 140 cm Jiří Janecký (8. třída).

Úroveň výkonů v obou kategoriích byla vysoká – 4 děvčata skončila přes 120 cm a v kategorii chlapců tuto výšku překonalo 8 borců. Výborný výkon předvedli také žáci 5. třídy Radek Pešek a Jiří Němec, jejichž výkon je příslibem do příštích let.